Abone Ol:

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un, "Mesut’un ticari ilişkilerini bırakıp Fenerbahçe’ye odaklanması" lazım ifadesinden sonra uzun süredir ‘Cuma’ paylaşımı yapmayan Mesut, ‘Hayırlı Cumalar’ gönderisi paylaştı. Yıldız futbolcu, "Birbirinizden nefret etmeyin, birbirinize sırt çevirmeyin" ifadelerini kullandı.
Ali Koç'un "Fenerbahçe'ye odaklan" diye uyardığı Mesut'tan manidar Cuma paylaşımı

Fenerbahçeli taraftarlar, Başkan Ali Koç’un Mesut’u medyanın önüne attığı düşüncesinde. Başkan Koç, kameralar önünde Mesut’un Fenerbahçe’den daha çok ticari ilişkilerine yoğunlaştığını söylemişti. Bu açıklamalardan sonra tartışma konusu olan Mesut’tan Cuma paylaşımı geldi. UZUN SÜREDİR SUSKUNDU En son Cuma paylaşımı 17 Eylül’de yapan Mesut, 2 ay sonra bu adetini sürdürdü. Mesut’un paylaştığı mesaj dikkat çekti. Yıldız futbolcu, "Birbirinizden nefret etmeyin, birbirinize haset etmeyin, birbirinize sırt çevirmeyin. Ey Allah’ın kulları, kardeş olun. Hayırlı Cumalar" ifadelerini kullandı. İRFAN’IN EŞİ BEĞENDİ Mesut’un bu paylaşımını yakın arkadaşı İrfan Can Kahveci’nin eşi Gözde Kahveci de beğendi.

#İrfanCanKahveci #MesutÖzil #Fenerbahçe #AliKoç #Spor #ali #koç #fenerbahçe #odaklan #diye #uyardığı #mesut #manidar #cuma #paylaşımı

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın