Abone Ol:

Fulya ile Umudun Olsun programında Özlem Can ismindeki 3 çocuklu anne, eski eşinin kendisine göğüs silikonu yaptırması karşılığında 2 çocuğunun velayetini verdiğini itiraf etti. Sunucu Fulya Öztürk bu iddiaları aktarırken, kadının ‘Evet, doğru’ demesindeki rahatlığı gözlerden kaçmadı.
Akıllara zarar olay! 2 çocuğunun velayetini göğüs silikonu yaptırma karşılığında eski eşine verdi

FOX TV ekranlarında yayınlanan ‘Fulya ile Umudun Olsun’ programında akıllı durgunluk veren bir olay yaşandı. İki çocuğunun velayetinin boşandığı eşinde olduğunu ifade eden 3 çocuk sahibi olan Özlem Can ismindeki anne, kendisine ev alınması vaadiyle kandırılarak üçüncü çocuğunun da velayetini kaybettiğini açıklamıştı. SADECE EN KÜÇÜK ÇOCUĞUN VELAYETİNİ İSTEMEK İÇİN BAŞVURDU Programa en küçük çocuğun velayetini alabilmek için başvuran Özlem Can’ın neden üç çocuğundan sadece birini istediği merak ediliyordu. Kafalardaki soru işaretlerini sunucu Fulya Öztürk aydınlattı. 2 ÇOCUĞUN VELAYETİNİ SİLİKON GÖĞÜS KARŞILIĞINDA VERMİŞ Öztürk, canlı yayında yaptığı açıklamasında Özlem Can’ın göğüs silikonu ameliyatını karşılaması vaadiyle eski eşiyle velayet anlaşması yaptığını ve bu yüzden 2 çocuğun babasında, bir çocuğun da annesinde kaldığını açıkladı. Özlem Can ise Öztürk’ün bu sözlerine ‘Evet, doğru’ cevabını verdi.

#FulyaileUmudunOlsun #Magazin #akıllara #zarar #olay #2çocuğunun #velayetini #göğüs #silikonu #yaptırma #karşılığında #eski #eşine #verdi

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın