Abone Ol:

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı’nın 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde yaptığı paylaşım sosyal medyada tepki çekti. Çamlı’nın paylaşımında 10 Kasım’la ilgili herhangi bir mesaj bulunmaması ve Anıtkabir resmi paylaşıp "Keşke bir köşesinde de mescit olsaydı" yazması yorum bombardımanına tutuldu.
AK Parti milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı'nın Anıtkabir paylaşımı tepki çekti: Bir köşesinde de mescit olsaydı

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 83. yıl dönümü nedeniyle tüm yurtta anma programları düzenlendi. Sosyal medya platformlarında da çok sayıda kullanıcı, anma mesajı yayınladı. "MESCİT DE OLSAYDI" AK Parti Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı’nın 10 Kasım paylaşımı ise tartışma yarattı. Çamlı, sosyal medya üzerinden paylaştığı Anıtkabir fotoğrafına "Keşke bir köşesinde de mescit olsaydı" notunu düştü. KULLANICILARIN TEPKİSİNİ ÇEKTİ Sosyal medya kullanıcıları Çamlı’ya tepki gösterdi. Yorumlarda, "Biyografinde milletin vekili yazıyor sen benim vekilim değilsin", "Bari bugün yapmayın ya", "Ne gerek var şimdi böyle bir paylaşıma" gibi ifadeler yer aldı.

#AhmetHamdiÇamlı #Anıtkabir #AKParti #Atatürk #Politika #ak #parti #milletvekili #ahmet #hamdi #çamlı #anıtkabir #paylaşımı #tepki #çekti #bir #köşesinde #mescit #olsaydı

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın