Abone Ol:

Ada Masalı 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ekranların sevilen dizisi Ada Masalı bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Ada Masalı dizisi izlemek isteyen izleyiciler Ada Masalı yeni bölüm ne zaman, Ada Masalı 20. bölüm bugün var mı, Ada Masalı son bölümde neler oldu, şeklinde aramalar yapıyor. Ada Masalı 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ada Masalı yeni bölümde neler olacak? 21. bölümde neler olacak, fragmanı çıktı mı? İşte, detaylar.
Ada Masalı 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ada Masalı yeni bölümde neler olacak? 21. bölümde neler olaca...

Diziseverlerin merakla beklediği Ada Masalı bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Ada Masalı dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Ada Masalı yeni bölüm ne zaman, Ada Masalı bölüm bugün mü, Ada Masalı yeni bölümde neler olacak şeklinde aratıyor. Ada Masalı 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ada Masalı yeni bölümde neler olacak? 21. bölümde neler olacak, fragmanı çıktı mı? ADA MASALI 21. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? Henüz yeni bölüm fragmanı çıkmadı. Bugünkü bölümden sonra 21. bölüm fragmanı yayınlanacak.ADA MASALI 20. BÖLÜM FRAGMANI İZLE! ADA MASALI SON BÖLÜMDE NELER OLDU? Poyraz, adaya dönmeden önce Haziran’a son bir iyilik yapmak ister: onun İzmir’deki hayatını güzelleştirmek. Bunun için Kutay ile gizli bir anlaşma yapmak zorunda bile kalacaktır.Alper ve Melisa, kız isteme törenini bir gün erkene alırlar. Bunu yapmalarındaki amaç Poyraz ve Haziran’ın barışmasını sağlamaktır. Daha önceki denemeleri başarısızlıkla sonuçlanan Alper ve Melisa bu sefer iki aşığı kavuşturabilecek midir?Adada ise büyük bir panik havası hakimdir. Ayten’in eski kocası Sinan herkesin korkulu rüyası olmuştur. Adada azılı bir suçlu olması, insanları birbirine daha çok yaklaştırır.Poyraz ve Haziran’ı adada büyük bir tehlike beklemektedir. Poyraz, hayatının en büyük sınavı ile karşı karşıya gelecektir. ADA MASALI OYUNCULARI KİMLERDİR? Aşk hikayesini konu alacak olan dizinin başrollerini Alp Navruz, Ayça Ayşin Turan gibi önemli isimler paylaşırken dizide aynı zamanda İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi önemli oyuncular yer almakta. Ali Bilgin yönetmenliğindeki yeni dizinin yapımı ise Ay Yapım tarafında. Doğa ve tarihi bakımdan ilgi çeken İzmir’de çekilecek olan dizide çekimler öncesi hazırlıklar son aşamaya geldi. ADA MASALI KONUSU NEDİR? Star’ın yeni dizisi ‘Ada Masalı’ yakında seyircisi ile buluşacak. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrolü paylaştığı Ay Yapım’ın yeni romantik yaz dizisi ‘Ada Masalı’nın ilk tanıtımı yayınlandı. Sımsıcak bir başlangıcın ilk sinyallerinin verildiği tanıtım, sosyal medyada da büyük beğeni topladı. Tanıtımda, ilk kez bir projede bir araya gelen Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un uyumu dikkat çekti. Yaz aylarına romantik hikayesiyle damga vuracak Star’ın yeni dizisi ‘Ada Masalı’nın ilk tanıtımı yayınlandı. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’u buluşturan ‘Ada Masalı’nın ilk tanıtımı, sımsıcak bir başlangıcın sinyallerini verirken sosyal medyada da büyük beğeni topladı. Birbirine zıt iki karakterin arasında doğacak aşkı konu alan ‘Ada Masalı’, herkesi ekran başına kilitleyecek.

#AdaMasalı #Gündem #ada #masalı #21bölüm #fragmanı #yayınlandı #mı #ada #masalı #yeni #bölümde #neler #olacak #21bölümde #neler #olacak #fragmanı #çıktı #mı

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın