Abone Ol:

6-0 kazanılan Cebelitarık maçından sonra bir muhabir Stefan Kuntz’a, "Yanlış anlamayın, açıklamalarınızda samimiyetsizlik var. Yusuf Yazıcı süre alamıyor diye davet etmediniz, ama Barış Alper kendi takımında daha az süre almış. Sözleriniz birbirine tezat. Kriteriniz ne?" sorusunu yöneltti. Kuntz, "İkisi aynı bölgenin oyuncusu değil" diye nazik şekilde soruyu cevapladı. Futbolseverler, muhabirin ‘samimiyetsiz’ ifadesine tepki yağdırdı.
A Milli Takımımız'ın hocası Kuntz'a yöneltilen soru kıyameti kopardı! Tepki yağıyor

A Milli Takım’ın 6-0 kazandığı Cebelitarık karşılaşmasından sonra Stefan Kuntz, sonucu ve gruptaki akıbetimizi değerlendirdi. Kuntz’a sorulan bir soru ise maç kadar gündeme damgasını vurdu. "SAMİMİYETSİZLİK VAR" Bir muhabir Kuntz’a, "Yanlış anlamayın ama açıklamalarınızda samimiyetsizlik var. Yusuf Yazıcı’yı takımında süre alamıyor diye davet etmediniz, yerine aldığınız Barış Alper daha da az süre almış. Buradaki kriteriniz ne?" dedi. "TAKTİKSEL FARKLILIK" Stefan Kuntz ise "Bazı kriterler var. Ne kadar oynadığı ve taktiksel farklılıkları. Bu maçta kriter taktiksel farklılıktı. Hangi oyuncu hangi pozisyonda oynuyor, hangi taktiksel imkanı sunuyor. Taktiksel olarak Barış uygundu. Yusuf’un takımında dakika bulması önemli. Kendisini hazırladığı takdirde onu davet etmek bizim için çok keyifli olur" dedi.

#AMilliFutbolTakımı #StefanKuntz #Spor #a #milli #takımımız #hocası #kuntz #yöneltilen #soru #kıyameti #kopardı #tepki #yağıyor

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın