Abone Ol:

Lille’de son zamanlarda istenmeyen adam haline gelen Burak için Galatasaray nabız yokluyor. Fatih Terim’le arası açık olan Burak için kaptan Arda’nın devreye girdiği belirtildi.
'Karam tayfa' Galatasaray'da buluşuyor! Burak Yılmaz transferinde Arda Turan devreye girdi

Geçen sezon Lille şampiyonluğunun en büyük mimarlarından olan Burak, bu sezon hiç beklemediği tepkileri görüyor. Burak’ın bu sezon ıslıklandığı maçlar oldu. Tartışılan isim haline geldi. YURT DIŞINI DÜŞÜNÜYOR Burak Yılmaz’ın tercihi Avrupa’da kariyerini sürdürmekten yana. Milli golcüyü isteyen bazı İtalyan takımları da var. ARDA DEVREYE GİRDİ Net bir golcü ihtiyacı olan Galatasaray’ın gündemine Burak ismi geldi. Kaptan Arda’nın, Burak’la arası açık olan Fatih Terim’i bu konuda yumuşattığı belirtildi. Yardımcı antrenör Selçuk İnan da Burak transferine olumlu bakıyor. DEVRE ARASI GÖRÜŞECEKLER Devre arası transfer döneminde Burak Yılmaz ve Fatih Terim’in bir görüşme yapacağı aktarıldı.

#BurakYılmaz #Selçukİnan #Galatasaray #FatihTerim #ArdaTuran #Spor # #tayfa #galatasaray #buluşuyor #burak #yılmaz #transferinde #arda #turan #devreye #girdi

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın