Abone Ol:

KKTC’de 15 yaşındaki liseli kız çocuğunu zorla bir okula götürüp cinsel istismarda bulunan zanlı, 9 yıl hapse çarptırıldı. Ceza süresinin düşürülmesi için istinafa başvuran zanlının bu talebi de reddedildi.

KKTC’de 15 yaşındaki liseli kız çocuğunu zorla bir okula götürüp cinsel istismarda bulunan zanlı 9 yıl hapse çarptırıldı. Lefkoşa’da yaşayan sapığın liseli kız çocuğunun saçlarından sürükleyerek defalarca zorla cinsel istismarda bulunduğu kameralar tarafından tespit edildi.

15 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞUNU SAÇLARINDAN SÜRÜKLEYİP İSTİSMAR ETTİ

Lefkoşa’da yaşayan Hakan D., 15 yaşındaki liseli kız çocuğunu zorla bir okula götürüp tecavüz etti. Hakim karşısına çıkan sanık 9 yıl hapse çarptırıldı. Sanığın 15 yaşındaki kızı, saçlarından sürükleyerek defalarca zorla cinsel ilişkiye girdiği kameralar tarafından tespit edildi.

9 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI

Gündem Kıbrıs’ın haberine göre, Lefkoşa’da 10 Temmuz 2016 tarihinde 15 yaşındaki kız çocuğunu zorla bir ilkokula götürüp tecavüz eden ve 9 yıl hapis cezasına çarptırılan Hakan D.’nin istinaf talebi reddedildi.

ZANLININ CEZA SÜRESİNİN DÜŞÜRÜLMESİ İÇİN İSTİNAF BAŞVURUSU REDDEDİLDİ

Savcılık cezanın yükseltilmesi, Hakan D. ise ceza süresinin düşürülmesi için istinafa başvurdu. Yargıtay Ceza olarak oturum yapan Ahmet Kalkan’ın başkanlığında, Bertan Özerdağ ve Peri Hakkı’dan oluşan Yüksek Mahkeme heyetinin huzurundaki davada İstinaf kararını açıklayan Peri Hakkı, istinaf taleplerini reddettiklerini açıkladı.

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın